Nars climax – řasenka budoucnosti?

Řasenky a já – to je něco, co ráda testuji a to nejen drogérkové, ale i high-end značky. Proto byla novinka od Narsu jasná volba, jelikož na co jsem v této značce sáhla, bylo vždy, až na pár výjimek doslova pecka a moje každodenní stálice číslo jedna!

Například taková tvářena Orgasm je doteď moji nejpoužívanější tvářenkou vůbec a historicky jako první tuto tvářenku jsem vypotřebovala do posledního zaplněného místečka. Nars prostě umí. Miluji od nich spousty věciček, např. make-upy a to jak All Day Luminous Weightless, tak i Sheer Glow – po kterých sahám nejčastěji ve své makeupové sbírce, ale o těchto skvělých make-upech jindy.
Teď se soustředíme právě na „revoluční“ novinku a to řasenku Climax, která byla představena tuším někdy na sklonku srpna/září. Design řasenky není překvapivě černý, jak jsme u Narsu zvyklý, ale sytě červený s klasickým bílým textem – jedná se o lehoučký tvarovaný hladký plast.
Řasenka má poměrně hustý kartáček z přírodních štětin, který mi trochu připomíná kartáček od Paradise (L’Oréal Paris), ale složením už ne.

Nars má konzistenci opravdu našlehanou a jemnou, nezatěžující příliš řasy. Přesto dodá hezký objem, nadzvedne a pročeše, můžete si zvolit i intenzitu. Zasychá tak akorát, tzn. druhou vrstvu hezky stihnete a naberete tak ještě větší objem, takový který se Vám líbí. Naopak Paradise mi oproti Climax přijde hutnější a na řasách těžší, druhá vrstva vypadá už příliš „navrstveně a tvrdě“.
V tom vidím velké plus, protože je s ní aplikace tím pádem jednoduší a hlavně rychlá, což ocením převážně ráno, kdy často nestíhám.
Jedná se o kartáček s rýhovanými štětinkami, to znamená, pokud máte rádi umělé kartáčky s klasického plastu, nevím zda Vám tento typ bude vyhovovat, ale složení řasenky určitě stojí za zkoušku.

Koupíte v Sephorách za 730 Kč za 6g.
Co se týče pigmentace řasenky je to klasika. Hezky černá a sytá barva. Neměla jsem tu čet, vyzkoušet jiné řasenky od Narsu, takže nemohu porovnat s jejich ostatním řasinkovým sortimentem.

Výdrž řasenky je velice slušná, na očích mi vydrží dlouho a to patřím mezi ty „experty“, kteří si často sahají do obličeje (z vypracování a únavy :D) a pak si uvědomí, že by to vlastně dělat neměli, protože na sobě mají make-up a „bingo“ i řasenku. Na konci dne se mi ale už trochu obtiskávala pod oči, což mi dělá každá řasenka, která není voděodolná. Tím navážu na to, že voděodolná určitě nebude.
Každopádně stojí za povšimnutí a pokud si potrpíte na high-end řasenky, měla by být ve vaší kosmetické sbírce alespoň na návštěvě. Koupíte v Sephorách za 730 Kč za 6g.

Na očích v akci
Řasenka po šesti hodinách po nanesení.
Moje řasy jsou spíše rovné a krátké, pokud si je alespoň trochu nenatočím kleštičkami na řasy, není to ono.
Na druhou stranu mám raději např.do práce přirozený vzhled řas.


Závěr
Řasenka byla představena jako „průlomová“, našlehané složení – ok/beru, je to odlehčenější forma řasenky než běžně znám, ale upřímně mi nepřijde jako něco, co tu ještě nebylo a nebude.

A co vy, máte raději osvědčenou klasiku z drogérie, nebo jste si oblíbili high-end klasiku z parfumérie?
Dejte mi vědět do komentářů, jaká je Vaše oblíbená řasenka a jakou byste naopak chtěli vyzkoušet.

Může se vám líbit

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *