Dny Marianne 2018 / nová kosmetika

Sephora

Víkend se nám už pomalu chýlí ke konci a já jsem si tímto pro Vás připravila nový článek o kosmetice, kterou jsem ulovila nejen v pátek, ale i v sobotu na dny Marianne, které se konaly po celé ČR.

V pátek po práci jsem se vydala společně s kamarádkou do Sephory. Tam jsem měla v plánu využít nejvíce akcí, které probíhaly. Jako první jsem se zastavila u stojanu Too Faced, kde jsem chtěla vyzkoušet nový korektor Born this way-Super Coverage Concealer. Korektor by měl být plně krycí, hydratovat a působit proti stárnutí, to kdyby fungovalo že, ale uvidíme, těším se až ho více prozkoumám. K nákupu jakéhokoliv výrobku od Too Faced byla miniatura tekuté rtěnky Melted Latex v odstínu Hot Mess, kterou jsem ještě neměla a chtěla ji vyzkoušet, odstín se mi moc líbí a miniatura bude úplně stačit, třeba do kabelky.

Jako další stojan ke kterému jsem se vydala byl Urban Decay, kde jsem šla cíleně pro tužku na obočí s názvem Brow Beater, kterou jsem si kdysi kupovala opakovaně, ale poté co jsem objevila o hodně levnější variantu Micro Brow Pencil od Nyxu, jsem ji kupovat přestala. Každopádně se mi po ní zastesklo a chtěla jsem ji opět mít ve své skromné sbírce. Protože jsem potřebovala ještě jeden produkt, abych automaticky získala taštičku se třemi miniaturami, šla jsem na jistotu. Vzala jsem miniaturu oblíbeného fixačního spreje All Nighteru, který se vždycky hodí a já už bez něj ráno ani neodejdu z domu. Jak už jsem zmínila, tak na Urban Decay probíhala akce – dva a více produktů = kosmetická taštička se třemi miniaturami. O dvě z těchto miniatur můžete aktuálně soutěžit na mém instagramu a to konkrétně o miniaturu skvělého fixačního spreje All Nighteru a tekutého lesku.

Moje další kroky následovaly ke stojanu Clinique. Tam jsem šla cíleně pro korektor Beyond perfecting super concealer, který by měl umět zamaskovat nedokonalosti a dodat pleti bezchybný vzhled. Byl mi doporučen nejedním člověkem, takže čekám zázraky! Vzala jsem odstín 10 Moderately Fair. Na doporučení jsem vzala i řasenku Lash power flutter-to-full mascaru, kde si můžete libovolně „natočit“ intenzitu, kterou zrovna chcete aplikovat na řasy.
Co se týče péče od Clinique, vzala jsem na zkoušku čistící tonikum Anti-blemish Solutions Clarifying, které by mělo zklidňovat podrážděná místa na pleti, aniž by ho vysušovala. Mělo by uvolňovat ucpané póry a redukovat kožní maz. Což chci aby fungovalo!:) Mám už doma totiž několikáté baleni Anti-blemish solutions Clinical – gel proti nedokonalostem pleti, který je můj svatý grál v péči o pleť. Obsahuje kyselinu salicylovou, která hloubkově čistí pleť a perfektně funguje v prevenci o léčbě akné. O tomto zázračném gelu určitě čekejte článek, protože si ho jednoznačně zaslouží.

K nákupu těchto věciček jsem u pokladny dostala taštičku s miniaturami, kterou Vám později věnuji do soutěže zde na blogu. 🙂


U péče o pleť ještě zůstaneme, protože mě v Sephoře vždycky zaujme pečující kosmetika od Origins, kde si vždy něco vyhlédnu, nebo produkt již opakovaně koupím. Vzala jsem již asi čtvrté balení parádního tonika Zero Oil Pore Purifyng Toner Saw Palmetto (někdy by mě zajímalo, kdo ty názvy vymýšlí :D), které příjemně chladí díky mátě a obsahuje i kyselinu salicylovou, která minimalizuje póry, takže pro mou smíšenou pleť skvělé tonikum.
K nákupu libovolného výrobku od Origins byla jako dárek hydratační noční maskou Drink Up Intensive Mask – o kterou můžete opět soutěžit na Instagramu.

Nákupy v Sephoře jsem zakončila u nového stojanu Fenty Beauty by Rihanna a neodolala paletce 16 očních stínu Moroccan Spice Eyeshadow Palette. Vlastně se mi tam toho líbilo více, ale naštvalo mě, že jako na jedinou značku v Sephoře se sleva vůbec nevztahovala.

Douglas

Do Douglasu jsem zavítala o den později a to v sobotu. Šla jsem opět na jistotu pro pár věcí které jsem chtěla vyzkoušet, nebo v jednom případě zakoupit již opakovaně. Zamrzelo mě, že jsem tam neviděla větší sortiment značky theBalm a to jejich tužky na obočí Furrowcious, nebo nový Take Home bronzer. Nevadí, budu je muset vzít na eshopu theBalm. Každopádně jsem namísto toho vzala fixační mlhu od Smashbox, tužku na obočí Micro Brow Pencil od Nyxu a hnědé oční linky ve fixu od Artdeca. Nesmím zapomenout na jednu skvělou vychytávku a to jsou tělová mléka do sprchy od domovské značky Douglas. Jsou tak praktická a šetří mi vždy tolik času a nervů, krásně voní, hydratují a moje pokožka je prostě miluje! Navíc všechno zmáknu jedním tahem ve sprše. Už dávno jsem se doma vzdala všech tělových mlék, protože to děsně trvá než se vsáknou a já jsem potom všude mastná a ulepená. 🙂 PS: Nerada čekám!

Marionnaud

Moje nákupy kosmetiky zakončíme v Marionnaudu kde najdete užasnou značku Erborian. Opakovaně tam beru čistící houbu, která patří do mé každodenní rutiny v péči o pleť. Právě moje oblíbená zelená konjac sponge houba se zeleným čajem je pro dokonalé čištění s přídavkem antioxidantů ze zeleného čaje. Stačí, když se houbička na pár minut namočí do vody, poté hezky změkne a může se čistit. Těchto houbiček mají více variant, já miluji tu zelenou pro smíšenou pleť. Můžete si vybrat i černou s bambusovým uhlím pro mastnou pleť, nebo bílou pro citlivou pleť.


Houbou bych dnes zakončila moje víkendové řádění na dny Marianne které jsem si moc užila. Tentokrát jsem nezažila davové šílenství, jako kdysi.

Na mém instagramu můžete aktuálně soutěžit o super kosmetické věcičky a to nejen z dekorativní kosmetiky, ale i s pečující. Soutěž končí 26.9., tak hodně štěstí! 🙂
A co jste si odnesli vy? Nezapomeňte mi dát vědět:)

Může se vám líbit

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *