Estée Lauder Idealist I sérum jako dětská prdelka

Ahoj všem nadšencům – pro pleť jako dětskou prdelku. Nejedná se o žádný spoiler je to pravda. Dnes jsem si pro vás připravila rychlou recenzi na sérum od Estée Lauder – Idealist Póre Minimizing Skin Refinisher. Já vím, od vzniku mého blogu jsem zatím chválila skoro všechno, jenže já vám toho chci tolik předat. Za těch pár let jsem nasbírala tolik poznatků o kosmetice, zažila jak zklamání, tak i radost a chci se o tom všem s vámi podělit, tak proč nezačít tím pozitivním a parádním, co něco dělá a hezky funguje – přesně tak jak se píše na obalu :o).


Sérum jsem si koupila již po druhé a to po dvouleté přestávce. Ona ta cena totiž není úplně příjemná, ale stojí za to ho zkusit. Hodí se totiž nejen pro všechny typy pleti, ale i všechny věkové skupiny. Sérum má velice lehkou konzistenci, je to něco mezi gelem a krémem – ihned se vpíjí do pleťi a jako by vyplní všechny póry a pleť je jak vyhlazená, tak i rozjasněná a krásně hladká. Každopádně dala bych po něm i krém, je to poctivé sérum – potřebuje k sobě totiž ještě někoho „hydratačního“.

Sérum v sobě obsahuje glukosamin a jemně působící enzymatickou technologii + extrakt z moršule a kaštanu. Po prvním nanesení viditelně zmenšuje póry a hrubý povrch na pleti. Pleť mi nejen hezky zmatní, ale i projasní a sjednotí. Má také dobrý vliv na akné, kdy ho nějak nedráždí, naopak. Zklidní začervenalá místa a napomáhá jejímu hojení.

Dá se použít i jako podkladová báze pod make-up, kdy pleť hezky vyhladí a připraví na „nános“ :o).
Jsem ráda, že jsem se k němu po delší době zase vrátila a tentokrát se k němu budu vracet opakovaně. Koupíte v Sephoře i v Douglasu.

A co vy a séra, jaké je vaše oblíbené? :o)

Může se vám líbit

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *