SkinFood | Čistící peeling Black Sugar

Peelingu zdar!
Kdo rád drhne svůj obličej k prosté dokonalosti, měl by mu pod rukami určitě projít i tento voňaví produkt od značky SkinFood.
Black Sugar Perfect Essential Scrub je čistící peeling z černého cukru, který mimo jiné obsahuje i kyselinu glykolovou – extrahovanou z rýžového vína, hnědý cukr a trošku oleje. To zní dobře, co myslíte!:o)


S peelingem se skvěle pracuje, používám ho na navlhčený obličej, kdy se částečky cukru oproti jiným peelingům hezky rozpustí a pleť dobře promasíruje a pročistí. Nedrhne ani nedráždí obličej a práce s ním je hračka. Plus je jeho nádherná vůně po „citrusech a , sladkého“ je to taková směs všech vůní, které byste chtěli sníst. Takže když se vám nechtěně dostane do pusy, vlastně máte i radost a bez nadávání se u toho i olíznete. :o)


Black Sugar má hutnější konzistenci, pomáhá eliminovat odumřelé kožní buňky. Po umytí obličeje není pleť vysušená, nebo podrážděná. Používám ho dvakrát denně, po odlíčení. Tohle už je moje druhé balení a upřímně můj nejoblíbenější cukrový peeling, který jsem kdy vyzkoušela. Každopádně je to nenáročný produkt, který se dá vyrobit i doma.


Stojí za zkoušku, pokud jste milovníci peelingů a cukru, jděte do něj. Koupíte v Sephoře buď jako miniaturu 50g za 270 Kč, nebo 200g za 690 Kč.

Mějte krásný den :o)

Může se vám líbit

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *