Clinique | trio které nezklame

Dnes to bude čistě o Clinique, a to konkrétně o třech produktech, které jsem si bezmezně zamilovala. Jedná se o make-up, řasenku a korektor. Pokud se chcete dozvědět více, čtěte dál.

Skvělá řasenka!

 

 

Clinique Lash Power Flutter-to-Full MascaraNejraději bych jí složila báseň, nebo píseň o tom, jak je dokonalá a jak si získala moje srdce. Řeč je o řasence Clinique – Lash Power Flutter-to-Full. Její ladné křivky – design je jednoduchý a přitom nápaditý, stylový a funkční. Na řasence je totiž zajímavé ještě něco, a to otočné kolečko uprostřed balení které není jen tak ledajaké. Zde si totiž můžete natočit intenzitu, kterou na řasy chcete aplikovat. Jsou tam celkem tři stupně intenzity – od nejmenší po prostřední a největší – alá efekt umělých řas. Já na doporučení používám prostřední stupeň a vytvoří mi přesně takový efekt, jaký od řasenky chci. Řasy prodlouží, zahustí a pročeše.

 

„Vždy používám kleštičky na řasy, protože moje řasy jsou rovné a musí se nějak natočit.“ Řasenka má hezky černou barvu, která intenzivně drží po celý den nošení. Oproti jiným řasenkám mi Clinique Las Power Flutter vůbec neopadává pod oči, a to ani po nedávném zážitku z kina, kdy jsem u filmu „Zrodila se hvězda“ bulela jako želva (mohla jsem jít v pohodě domů a nepospíchat rychle na toaletu.) :o)

Řasenka má kartáček z přírodních štětin, který má štětinky tak akorát od sebe. Nenabírá příliš mnoho produktu a řasy pročeše i od těch nejmenších. Manipuluje se mi s ní jedna radost. Nějak nešpiní ani (zatím) neschne, a to už jí mám rozdělanou přes měsíc. Jsem ráda že jsem konečně našla řasenku, ke které se budu vracet opakovaně, protože za to stojí. Koupíte v parfumérii za cca 800,-.

Clinique beyond perfecting super concealer
Hydratační korektor proti tmavým kruhům Clinique je v mé kosmetické sbírce poměrně nový. Koupila jsem si ho na popud kamarádky a nelituji. Korektor funguje i jako make-up, kdy ho občas nanesu prsty v malém množství na místa, která jsou mírně začervenalá a zapracuji ho. Hezky splyne s pletí a nezalézá do vrásek, neobsahuje žádný olej a není parfemovaný. Krytí je lehce střední, ale dá se hezky vrstvit – vlastě je k tomu předurčen/vrstvení je jeho silná stránka.

Používám odstín Moderately Fair 10, který je druhý nejsvětlejší s podtónem do žluta. Vzpomněla jsem si, že mi strukturou i odstínem trochu připomíná můj tehdy milovaný Magic Conceaĺer od Heleny Rubinstein, který si určitě pořídím znovu, vydržel mi i velice dlouho.

Clinique Anti Blemish Solutions
Představuji vám velmi příjemný make-up od Clinique, který se hodí pro ty z vás, kteří trpíte na nedokonalosti/akné a máte problematickou pleť. Blemish Solutions make-up se hezky roztírá, krytí není největší, ale hezky pleť sjednotí, příliš neucpává póry a na pleti nedělá žádnou masku – pokud chcete bezchybné krytí, na nedokonalosti pomůže třeba korektor. Na obličeji mi vydrží celý den, vždy po několika hodinách zapudruji, ale to dělám u všech make-upu. Je to lehký make-up který nezatěžuje mastnou a problematickou plet, naopak ji zanechává jemnou, sjednocenou a hlavně přirozenou.

Pro sebe jsem zvolila odstín 01 fresh alabaster, který mi hezky sedí. Vždy když se moje pleť osype, nebo mám zhoršené akné, vím po čem sáhnout. Make-up je poměrně tekutý, takže aplikace s ním je jednoduchá a rychlá. Nejraději, jako na většinu make-upu používám houbičku, v mém případě nenahraditelný beauty blender. Zapracuji ho do pleti a následně korektorem zakryju věci, které nechci, aby byly vidět.

Všechny tři produkty doporučuji a těšte se na další článek o trio produktech stejné značky.

Hezký den.
Jana

Může se vám líbit

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *