Anastasia Beverly Hills // Sultry palette

Ideální paletka očních stínů pro Popelku? Jednoznačně Sultry od Anastasii Beverly Hills. Kdyby si měla Popelka vybrat svoji paletku očních stínů, kterou se nalíčí na svůj velký den D, věřím že by si vybrala právě Sultry od Anastasii Beverlyhills. A určitě by nebyla sama, co holky? Neodolatelný není jen obsah paletky, ale i její vizuál, tedy obal ponořený do zlatých třpytek. Krabička i obal jsou společně zahaleny do zlatých třpytek a paletka tak vypadá, jak pro skutečnou princeznu (což je pochopitelně i každá z nás :). Upřímně nevím, jak moc bude obal praktický a hezky vypadající za nějaký čas, ale pro milovníky paletek a sběratele je to rozhodně pěkný kousek, který by jim neměl chybět. Paletku jsem nějaký čas nosila do práce a poctivě ji testovala a dnes si o ni něco napíšeme.

Poprvé s Anastasii

Sultury je moje poprvé s paletkami očních stínů od Anastasia Beverly Hills. Slyšela a četla jsem na její palety očních stínů spousty rozdílných názoru. Nemohla jsem se tedy dočkat, až ji vyzkouším také. Paletka obsahuje celkem 14 očních stínu. Sedum matných a sedum kovových/třpytivých stínů. Moc se mi líbí propojenost barev, všechny barvy v paletce k sobě ladí a hezky na sebe navazují, jako třešničku v celé paletce dodává stín Bloom (ultra matný korálový stín). Tento odstín dodává celé paletce ten správný šmrnc, co myslíte?

Textura a výdrž stínů

Asi největší očekávání jsem měla u textury stínů. Všude jsem četla, že je to naprosto jiný tip stínů, který někomu sedí a někomu naopak vůbec ne. Stíny jsou měkké a máslovité. To stejné bych mohla říct i o matných stínech, které nejsou křídovité, ani tvrdé, což je za matné stíny velké plus. Paletka poměrně dost práší, ale překvapivě mi to vůbec nevadí. Všechno mi vynahradila při aplikaci stínů na oči, kde i třpytivé stíny, které jsem nanášela štětcem zářily, jako bych je nanášela na mokro. A to nemluvím o tom, když je tedy nanáším rovnou prstem – to je neuvěřitelná pecka. I výdrž je zde skvělá, troufám si říct, že na třpytivé/metalické stíny hodně slušná. Nemusím použít ani bázi a stíny se jak hezky nanáší, tak i drží. S texturou a pigmentací stínů jsem tedy velice spokojená a trochu jsem se nakazila myšlenkou – pořídit si další paletku od ABH :).

Odstíny

 • Fresh (ultra matný světlý/smetanový odstín)
 • Pearl (třpytivý krémový stín s růžovým podtónem)
 • Steampunk (třpytivý/kovový stín do zlata)
 • Rose Qurtz (třpytivý/kovový stín s růžovým podtónem)
 • Ember (kovový bronzový khaki)
 • Bloom (ultra matný korálový stín do růžova)
 • Birch (ultra matný béžový stín do žluta)
 • Cinder (béžový třpytivý/kovový odstín s nádechem do zlata)
 • Twig (ultra matný béžový taupe odstín)
 • Teak (třpytivý/kokový odstín s nádechem mixu hnědé a zlaté)
 • Dystopian (ultra matný tmavě hnědý stín)
 • Cyborg (čistě stříbrný třpytivý/kovový odstín)
 • Slate (ultra matný šedo/hnědý stín)
 • Noir (ultra matný černý stín)

Jaké líčení s ní zvolit?

Výhodou této paletky je její neutrálnost. Její barvy jsou přirozené a proto by měla sednout jakémukoliv typu. Vytvoříte s ní jak jemné líčení, tak i výrazné kouřovky. Když nestíhám a chci na oči nějaké stíny a nemám čas se s tím moc párat. Vezmu jeden ze třpytivých stínu na prst (třeba Rose Qurtz) – a prstem ho rozmažu/rozprostřu po celém víčku. Následně můžete přidat třeba linku, nebo líčení zakončit řasenkou. Tento tip líčení vám zabere tak maximálně 1 minutu a oživit ho můžete třeba výraznou rtěnkou, která celému looku dodá ten správný náboj.

Pokud na tuto paletku ještě někde narazíte, zkuste ji. Její neutrální stíny které obsahuje budou slušet úplně všem. Těším se až vyzkouším další paletky stínů této značky. Myslím že se budeme kamarádit i nadále.

Děkuji vám za přečtení a mějte se krásně.

🙂

 

Může se vám líbit

2 komentáře

 1. Paletka je nádherná! 🙂 Od ABH bych volila právě ji nebo soft glam, ale momentálně si šetřím na jiné paletky.

  1. Souhlasím, i Soft Glam je nádherná. Teď máme na trhu tolik krásných paletek, jen si vybrat. Pěkný den 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *