Benefit Brow Bar // moje poprvé a jak to celé probíhalo + výsledek

Hezký chladivý den děvčata. Ne nadarmo se říká, že obočí je rámem celého obličeje a hlavně našeho „výrazu“. Proto je důležité se o obočí starat a vědět, jak ho správně upravit. Když se podíváme zpátky do minulosti, určitě si nejedna z nás vzpomene na různé styly, které se nosily  – od tenkých čárek po dnešní až „hardcore“ tlusté/tmavé obočí (alá slimák) – na obou stranách stejně vykreslené i když je to vlastně nepřirozené. Teď jsem zrovna zmínila dva extrémy, ale uznejte sami že i obočí je vcelku trendová záležitost, zkrátka jednou tak a pak tak. Já jsem rozhodně pro přirozenost a jemnou úpravu obočí. Každopádně nutno zmínit, že každému tvaru obličeje sluší něco jiného! Co myslíte, jaké obočí se bude nosit za dalších 10 let? Já si to raději představovat nechci, ale jsem ráda že jsou kolem nás věci a konkrétní kosmetické pomůcky, které dovedou naše obočí přivést k dokonalosti. Jak návštěva v Brow Baru probíhala se dozvíte v dnešním článku.

Průběh – pod po bodu

Objednání a tvar obočí

Moje poprvé v Brow Baru jsem zažila v Sephoře ve Vaňkovce. Přišla jsem na prodejnu Sephora a se slečnou konzultantkou od Benefitu jsem se domluvila na konkrétní termín. Bylo mi řečeno, ať si na celou proceduru vymezím 30-45 minut. Ještě jsme zkusily barvu na zápěstí, kterou jsme nechaly chvíli působit, abychom zjistily zda nedojde k nějaké alergické reakci. Prošla jsem! :)V den objednání jsem přišla do Sephory, kde se mě ujala milá slečna od Benefitu Viktoria (na instagramu jako @viki.sza) – která mi vysvětlila celý následující průběh a postup hezky bod po bodu. Před samým začátkem jsem dostala formulář/prohlášení k vyplení (jméno/datům/podpis) – klasika a pak se začalo.

Odlíčení

Nejprve mě slečna odlíčila a ukázala mi, jak by se správně mělo upravovat obočí – kde začít trhat chloupky a kde naopak ne. Zkrátka jak by měl vypadat správný tvar.

Barvení

Slečna si namíchala barvu a okolí kolem obočí ošetřila vazelínou. Poté přišla na řadu barva. Nemusíte se bát – konzultantky z Brow Baru by se vás vždy měly zeptat, jakou máte o barvě představu, v čem se cítíte dobře a čemu se chcete naopak vyvarovat. Je to čistě o komunikaci, stačí si jen říct.

Vosk

Po barvení přišel na řadu vosk, celý proces trval 5-10 minut a nebyl nějak příliš bolestný. Vše probíhalo rychle a hladce. Po vytrhávání mi slečna na obočí nanesla chladivou mastičku na zklidnění podrážděných míst po vytrhávání.

Závěrečná úprava

Posledním krokem z celé procedury byla úprava obočí. V obočí mám dvě místa, která nejsou příliš zarostlá chloupky a na to už pomohly tužky a pudry na obočí – od Benefitu. Slečna to různě mixovala, tak aby docílila slušivého závěru. Obočí si sama doopravuji tužkou, popř. pročešu gelem na obočí. Závěrečná úprava se mi moc líbí a jsem ráda, že to vydrží cca 1,5 měsíce, kdy si obočí nebudu muset příliš hlídat.

Cena

Protože mě do Brow Baru nikdo nepozval, zajímala mě cena. Před nějakým časem jsem si nechávala dělat obočí od kosmetiček, takže mi cena 570 Kč přijde adekvátní (něco podobného bych dala i u své kosmetičky). Uznávám že je to trochu víc, ale měsíc a půl se nemusíte starat o obočí. To docela jde ne? Schválně mi dejte vědět, jak to vidíte vy – drahý/nebo ne?

Co jsem si odnesla?

Protože jsem už nějaký ten pátek chtěla vyzkoušet jejich plně krycí korektor – Boi-Ing Industrial Strenght (720 Kč za 3,0 g), vzala jsem i ho. Konkrétně nejsvětlejší odstín NO.1, který se dá použít jak na zakrytí pupínků, tak i na kruhy pod očima. Co jsem do něj zatím sáhla, tak není příliš hutný, tím pádem ho zkusím i pod oči a jak dopadl vám napíšu v další článku. Každopádně jeho krémová konzistence se mi líbí a měl by být dokonce „léčivý“ a napomáhat redukci akné a jiných neplech. U pokladny jsem od slečny z Brow Baru dostala dva vzorečky. Podkladovou bázi thePore-fessional + Its Potent – denní krém. Do tašky mi pak následně byla vhozena i brožura od Benefitu s jejich kompletním portfoliem kosmetiky.

Výsledek

S výsledkem jsem spokojená, ale na samém začátku jsem se upřímně docela bála (hlavně té nanesené barvy, která vypadala tmavě/alá Marfuša styl). 🙂

První fotka před úpravou (nahoře) už je docela starší (doba, kdy mě trápilo akné – nebojte chystám samostatný článek, kde vám tu hrůzu rozeberu víc), ale co se týče obočí je to stále stejné. Na některých místech to prostě nechce a nechce růst. Druhá fotka je po úpravě v Brow Baru – vlastně den poté. Můžete si všimnout, jak je okolí u obočí hezky pročištěné a upravené + slušivý tvar. Dokreslení jsem si udělala sama a to tenkou tužkou – celý proces byl hotov asi za 1 minutu, kdy jsem spěchala do práce, tak omluvte „nedokonalý vzhled“ na kterém bych si určitě dala záležet, kdybych nezaspala :D. Brow Bary jsou ve většině větších Sephor – po celé ČR.

Závěrem

Po úpravě obočí jsem si ještě důkladně prohlédla celý stojan Benfitu, u kterého mě zaujalo několik kosmetických produktů, nejen na obočí. Prvním z nich je Brow Countor Pro/ konturovací tužka na obočí, která má v sobě několik tuh na úpravu obočí. Až bude nějaká sleva, asi ji vyzkouším – protože jsem na ni zatím četla rozporuplné názory a já si chci udělat i ten svůj.:)

Děkuji vám, že jste se dostaly až sem a schválně mi dejte vědět, zda jste také navštívily Brow Bar od Benefitu. Jaký jste z toho měli pocit, popř. jak se vám líbil výsledek? Co máte rádi od Benefitu vy – a co byste doporučily? 🙂

Pěkný den!

 

Může se vám líbit

2 komentáře

  1. Ahoj, díky za tvoji recenzi. Na netu jsem hledala nějaké aktuální a nenašla jsem. Obočí si barvím sama, ale neumím si udělat pěkný tvar.. tak uvidím:) Anna

    1. Děkuji za komentář Aničko:) Já si na bavení obočí doma zatím netroufla, ale dle popisu to asi nebude nic složitého, přemýšlím, že to zkusím také.:)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *