Huda Beauty // Contour & Strobe Lip Set

Pěkný den! Dnes to bude čistá romantika, „povíme si něco, o mé první pusině„. Nebojte se, své vtipné historky o mé první puse vás ušetřím. Řeč bude o krásném a dostupném setu Contour & Strobe Lip Set od Huda Beauty. Tento set jsem si pořídila v Sephoře se slevou 20% – která probíhala na všechny sety a krekry. Sadu jsem okukovala už dříve, ale nevěděla jsem v jakém odstínu ji vzít. Nakonec jsem se rozhodla pro neutrální variantu (odstín nude), kterou využiji vždy na jakoukoliv příležitost. Ostatně červených rtěnek mám doma už nějakou hromadu a červený set bych pravděpodobně tolik nevyužila, jako tento nude – což by byla škoda. Jaká sada + co obsahuje a zda stojí za to se dozvíte v dnešním článku.

Sady jsou dostupné celkem ve třech odstínech, které si můžete omrknout na oficiálních stránkách Sephory zde. Já vzala odstín Muse & Angelic, který má hezký nude/Mauve odstín. Odstín je hodně podobný legendárnímu Lip Stainu 13 o kterém jsem psala ve článku o tekutých rtěnkách zde. Sada obsahuje celkem tři produkty, které jsou očíslované – pravděpodobně proto jak je použít. Jedničku má tekutá rtěnka Liquid Matte (miniatura) – odstín Trophy Wife , která má poměrně vodovou/tekutou konzistenci, ale na rty si ihned sedne a hezky se do nich vpije. Na rtech vypadá neuvěřitelně krásně a přirozeně. Nedělá žádné ostré okraje kolem rtů – což mi tekuté rtěnky rády dělají. Co mě bohužel zklamalo je její výdrž, která je průměrná. I po menším jídle ji musím hned upravit, protože se ze rtů ztrácí podivně nerovnoměrně a namalované vám zůstanou jen okraje rtů, což vypadá blbě.Liquid Matte rtěnku budu ale používat, protože má krásný odstín a na rtech hezky vypadá „(budu ji venčit tam, kde ji nebudu muset kontrolovat)“, ale velké balení této rtěnky bych si nekoupila. Celý set táhnou ostatní dva produkty a to tužka na rty Lip Contour a třpytivý lesk na rty Lip Strobe, který je zlatým hřebte celé sady. Tužka na rty nese v sadě číslo dvě a je v plné velikost. Zkoušela jsem ji i samostatně bez lesku i rtěnky a vypadá skvěle. Tužka je poměrně krémová, takže rty příliš nevysušuje a dá se s ní hezky vykreslit tvar rtů, aniž byste museli příliš tlačit. Co se týče výdrže tužky je to lepší, než u rtěnky Liquid Matte. Menší jídlo a pití zvládne s přehledem.  Lesk na rty Lip Strobe v odstínu Shameless je mi spolu s tužkou na rty z celého setu nejsympatičtější. Je to klasický třpytivé lesk do hněda se zlatými a narůžovělými třpytky. Škoda že to není tekutý stín, protože by do kolen dostal nejednu z nás. Lesk je komfortní, na rtech nelepí, ani mi není nepříjemný. Je to jeden z těch lesků, který mi je spíš příjemný, než nepříjemný – přirovnala bych ho ke Gloss Bomb od Fenty Beauty.

Setu jsem si všimla hlavně díky jeho obalu, který vypadá jako ty nekrásnější a nejšťavnatější rty. Krabička je plechová, takže by měla i něco vydržet. Sada se mi moc líbí a až na menší zklamání v podobě tekuté rtěnky. Jsem s ní moc spokojená a pyšně zaujímá čestné místo na mém kosmetickém stolku tak, aby byla vidět. Hezký designový kousek a skvělý tip na dárek, třeba pro kamarádku. Koupíte v Sephoře za 820 Kč.

Zkoušeli jste tekuté rtěnky od Hudy a jak vám sedí?

Díky že jste!

 

Může se vám líbit

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *