Nová veganská řasenka KAT VON D Go Big or Go Home // stojí za to? recenze

Krásný den všem. Hustými a dlouhými řasy se bohužel nemůže pyšnit každá z nás, ale naštěstí existují různé vychytávky, řasenky a pomůcky se kterými můžeme i z těch nejemnějších a nejkratších řas vykouzlit „mega“ řasy. Dnešní recenze bude čistě zaměřená na veganskou a objemovou řasenku Go Big or Go Home od Kat Von D, která mě především zaujala svým hustým kartáčkem, který mám u řasenek obecně nejraději. Moje řasy jsou krátké a rovné, takže si obvykle pomáhám kleštičkami, abych si je alespoň trochu natočila směrem nahoru. Pak už je vybrat tu správnou řasenku.

GO BIG OR GO HOME je řasenka se složením na bázi ingrediencí rostlinného původu, která by měla vytvořit extrémní objem a ultra dlouhou výdrž. No, upřímně to tak úplně není. Řasenka má poměrně suchou konzistenci, pokud tedy chcete docílit nějakého většího „waw efektu“, musíte nanést alespoň pět vrstev -může za to její sušší konzistence, která se na řasy aplikuje složitěji, zkrátka to chvíli trvá než ji hezky nanesete. Na druhou stranu tato řasenka může sedět právě těm, kteří nemají rádi příliš mokré řasenky a upřednostňují naopak ty sušší.

 Kartáček ze syntetických vláken

Za zmínku rozhodně stojí poměrně velký a mohutný kartáček řasenky, který hezky pročeše všechny řasy a zahustí je. Řasenka má skvěle intenzivní černou barvu, neobtiskává se a netvoří žmolky. Tedy pokud nanesete více vrstev, její suchá konzistence může řasy mírně slepovat. Škoda, kdyby ta její konzistence nebyla tak suchá a byla alespoň trochu mokrá, byla by naprosto skvělá.

Veganské složení řasenky

Celá řasenka je veganská, její složení je bohaté na ultra černé pigmenty emblematického odstínu „Trooper Black“, stejně jako její hustý kartáček. Řasenka bude vhodná pro všechny, kteří mají rádi veganskou kosmetiku a jsou ochotni kvůli tomuto „trendu a životnímu stylu“ obětovat nějaké to mínus. Jak vidíte na fotce před a po, řasy umí zvednout hezky. Takže i ze těch nejkratších a rovných řas, může udělat hezké a slušivé řasy.Za mě je řasenka fajn, cena a výkon jsou dostačující, ale už bych si ji znovu asi nepořídila.

Co vy a veganská kosmetika, upřednostňujete ji, nebo se na to nedíváte?

Krásný den a u dalšího článku o kosmetice ahoj!

Může se vám líbit

3 komentáře

  1. Hezký článek, raději čtu ty krátké články, než ty dlouhé. O řasence jsem přemýšlela, ale nakonec do ní nepůjdu. Měj se fajn, Soňa

    1. Pěkný den, řasenka jako taková vůbec není špatná, ale mě ta suchá konzistence nesedí.:(( Někomu ale sedět může, o tom žádná

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *