Nejlepší multifunkční tužky od Lindy Hallberg // MOOD CRAYONS KIT & CORE CRAYONS KIT

Ahoj všem!

Kosmetika od Lindy Hallberg mě zajímala už nějaký ten pátek, takže bylo na čase si konečně něco pořídit. Řekla jsem si, že objednám z anglického e-shopu beautybay.com, kde je od Lindy Hallberg velký výběr a navíc tam můžete i za nějakou určitou částku, dosáhnout na 20% slevu. Nebyla jsem troškař a vzala toho opravdu dost. Celkem dvě paletky a to nádhernou Metal Mysteries II. a Infinity paletku, která je zase skvěle multifunkční. Dále pak sadu štětců, která mě přesvědčila, že potřebuji další… Plus to, co jsem chtěla ze všeho nejvíc! A to jsou multifunkční tužky na oči, obličej, rty, obočí – zkrátka na všechno, na co chcete. Pokud hledáte dlouhodržící, krémové tužky s nádhernými odstíny, tento článek bude přesně pro vás!

Ještě na úvod, kdo by náhodou neznal Lindu Hallberg, tak se jedná o nádhernou a nadanou, mladou make-up artistku, která v kosmetickém průmyslu pracuje už delší dobu, má svoji vlastní kosmetickou značku LH (kosmetiku netestující na zvířatech, čistě veganská) a za mě rozhodně určuje trendy v líčení a celkový pohled na makeup. Není to žádna „nuda/nude“, jak jsme poslední dobou zvyklí, naopak! Umí si krásně hrát s barvami, lehkou rukou a pár tahy štětcem dokáže vykozulit jakýkolv makeup na různé příležitosti, včetně hravé abstrakce. Kdo ji náhodou nezná, měl by se podívat na její youtube kanál, kde najdete i vy, jistě spoustu inspirace.

Barevné tužky MOOD CRAYONS KIT

Tohle se vážně povedlo! Nejen nádherný design balení, ale ty odstíny!!! Dlouho jsem hledala jak v dorgérii, tak v parfumérii něco podobného. Zatímco v drogérii jsem narazila jen na barevné vysouvací tužky od Essence, které ve finále stejně prd kreslí, v parfumérii jsem našla zase tužky, které byly zbytečně přepálené cenou, jako je třeba značka Makeup For Ever, nebo Urban Decay. Chtěla jsem něco jiného a když jsem viděla Lindu, jak s tužkami pracuje, naprosto jsem se do nich zamilovala. Nutno podotknout, že vás tento set na rozdíl od jiných značek nezrůjnuje. Pět těchto tužek v balení vás totiž výjde na cca 1200 Kč a to už si myslím, že je férová a slušná cena. To není o čem!

Tento barevný set obsahuje celkem 5 výrazných základních barviček:

 • Happy – A canary yellow. – což je nádherná sytá žlutá
 • Likeable – A bright tangerine. – což je nádherná sytá oranžová
 • Anger – A hot red.- perfektní sytá červená, hodí se i jako kontůrka na rty
 • Cool – An electric blue. – nejkrásnější modrá, kterou doma mám
 • Calm – A forest green. – božská zelená

Tužky jsou krásně měkké, přitom se dobře ořezávají. Mají nádherné odstíny a drží jako přibyté. To je možná jediná věc, která mi trochu vadí, rychle zasychají a musíte s nimi rychleji pracovat. Po zaschnutí jsou i otěruvzdorné! Jak totiž zaschnou, nejde s nimi moc nic dělat. Výdrž je tedy naprosto bezkonkurenční a dvoufázový odličovač na oči má co dělat. Zkusila jsem je použít i na obočí, rty a celý obličej a tužky se chovaly úplně stejně, jako na očích. Za mě jsou tyto tužky velký objev roku a po jiných už sahat nebudu, protože má Lidna spousty barevných variant, jako je třeba další set a tím je:

Přirozenější sada tužek na oči CORE CRAYON

Což je sada tužek přesně pro ty, kteří mají rádi přirozené, zemité a odstíny na každodenní nošení. Sada totož obsahuje základní přírodní barvy na zvýraznění každého looku. Sada obsahuje šest neutrálních matných barev pro základní denní i noční líčení. Jako v případě barevné sady, i tyto tužky rychle zasychají a jsou otěruvzdorné. Musíte s nimi tedy rychleji pracovat, protože potom jsou jako beton.

Tento přirozený set obsahuje celkem 5 každodenních, neutrálních barev:

Sada Core Crayon obsahuje:

 • Brown Core – A cocoa brown.
 • Greige Core – A soft greige.
 • Light Core – A light cream.
 • Black Core – A true black.
 • Grey Core – A soft grey.
 • White Core – A pure white.

Uznejte sami, že barvy to jsou nádherné a přirozené. Nemůžu se jich nabažit. Už mám políčeno i na další odstíny, které Lidna nabízí.

Příště se můžete zase těšit na recenzi, co se paletek týče. Schválně, typnete si, jestli jsem z nich také tak natšená?

To by bylo pro dnešní článek všechno. Děkuji vám za přečtení a nezapomente mi dát vědět, jestli Lindu znáte a jak se vám líbí její veganská a multifunknčí kosmetika?

Pěkný den!

Může se vám líbit

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *